فروش پنیر زاغک لیقوان (فرامرزی) با قیمت کارخانه + بهترین کیفیت

خرید مستقیم از کارخانه بدون واسطه 

برای استعلام قیمت و خرید کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پنیر, پنیر لیقوان

قیمت خرید پنیر سنتی در تبریز با بهترین کیفیت

ٝپنیر، فرآورده لبنی حاصل از شیر می باشد که بسیار خوشمزه، پر انرژی و قابل هضم است. این محصول انواع بسیار گوناگونی دارد که پنیر تبریز با توجه به طعم و عطر عالی آن، یکی از با کیفیت ترینِ آنهاست. قیمت پنیر سنتی تبریز معمولا در مقایسه با پنیر های دیگر بالاتر است اما مرغوبیت و طعم دلپذیر آن، این قیمت بالا را توجیه می کند.

قیمت خرید پنیر سنتی در تبریز با بهترین کیفیت

عامل اصلی در قیمت گذاری انواع پنیر سنتی

عامل اصلی در قیمت گذاری انواع پنیر سنتی ارزش غذایی پنیر بسیار بالاست و وجود آن در برنامه غذایی، بخشی از پروتئین ها، املاح و ویتامین های مورد نیاز بدن را تامین می کند. ارزش پروتئین موجود در پنیر بسیار زیاد است و این پروتئین ها حاوی اسید های آمینه ضروری بدن می باشند. پزشکان طب سنتی مصرف پنیر را هنگام شب و همراه با گردو توصیه می کنند زیرا آنان معتقدند پروتئین های موجود در پنیر و گردو مکمل هم هستند و مصرف توام این دو ماده غذایی بسیار مفید است.

قیمت پنیرهای سنتی با توجه به عوامل مختلف می تواند متفاوت باشد. اولین و تاثیر گذارترین پارامتر موثر بر قیمت پنیر، قیمت شیری است که از آن تولید می شود. به‌ عنوان مثال چون شیر گوسفندی به طور معمول از شیر گاو گران تر است، بالطبع پنیر حاصل از آن هم گران تر خواهد بود.

پارامتر دیگر کیفیت پنیر تولیدی است. شاید خود شما هم تجربه کرده باشید که طعم و عطر انواع پنیر متفاوت می باشد و طبیعتا بعضی از آن ها ارزش قیمت بالاتر را دارند. از طرف دیگر هرچه مراحل فرآوری یک پنیر بیشتر باشد، قیمت آن نیز بالاتر می‌رود. چون انرژی بیشتری برای تولید آن صرف شده است.

یکی دیگر از عوامل موثر بر قیمت پنیر، مدت زمان رسیدن آن می تواند باشد. هر چه رسیدن پنیر زمان بیشتری بخواهد، قیمت نیز بالاتر می‌رود. با توجه به این مشخصات، خرید پنیر لیقوان هزینه بیشتری می طلبد زیرا از معدود پنیر های است که از شیر گوسفند تهیه شده و طعم و مرغوبیت بسیار بالایی دارد. از دیگر عواملی که می تواند بر قیمت نهایی پنیر موجود در بازار تاثیرگذار باشد میزان عرضه و تقاضا و کشش بازار است.

خرید اینترنتی پنیر سنتی در تبریز با مناسب ترین قیمت

خرید اینترنتی پنیر سنتی در تبریز با مناسب ترین قیمت پنیر سنتی معمولا به صورت فله ای به فروش می‌ رسد اما در سال های اخیر کارخانجاتی هم اقدام به تولید انواع پنیر سنتی کرده اند. البته این موضوع که تا چه اندازه طعم پنیر کارخانه ای نزدیک به پنیر سنتی می باشد جای سوال است.

پنیر تبریز فله ای معمولا در لبنیاتی هایی که محصولات محلی می فروشند عرضه می شود اما شرکت زاغک به طور رسمی، شروع به عرضه این پنیر مرغوب تبریز کرده است. برای راحتی مشتریان عزیز امکان خرید این محصول به صورت اینترنتی هم فراهم شده است و شما می توانید با آسان ترین روش و مناسب ترین قیمت اقدام به خرید آن نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *