درباره ما

کارخانه تولیدی پنیر زاغک از سال 1386 فعالیت خود را به طور گسترده در زمینه تولید پنیر سنتی لیقوان در روستای لیقوان که از توابع شهر تبریز می باشد توسط احد فرامرزی لیقوان آغاز کرد. سابقه ی تولید پنیر سنتی زاغک بیش از یک قرن می باشد که این حرفه به صورت تجربی از نسل های گذشته ی آقای فرامرزی به ایشان انتقال پیدا کرده است و ایشان با تاسیس این کارخانه از سال 1386 تولید و آماده سازی و بسته بندی این پنیر را نیمه صنعتی کردند و با استفاده از دستگاه های بروز منجر به افزایش و تثبیت کیفیت و رعایت بیشتر بهداشت در حوره ی تولید پنیر لیقوان شدند.

مجموعه زاغک لیقوان، با هدف افزایش کمیت و کیفیت محصولات داخلی، فعالیت های خود را در زمینه فروش و صادرات انواع پنیر سنتی لیقوان آغاز کرد.

کلیه فعالیت های مجموعه زاغک با برند تجاری زاغک تحت نظر سازمان غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی تبریز با شناسه نظارت کارگاهی به شماره 21/1305 و شناسه سیب سلامت 21/1305 می باشد. محصولات نهایی در آزمایشگاه های سازمان مورد آزمایش قرار می‌گیرد و روند تولید پنیر لیقوان تحت نظر کارشناسان ارشد سازمان می‌باشد.

 

گروه تولیدی پنیر زاغک به پشتوانه ی تجربه و سابقه ی چندین ساله موسس خود و با بهره گیری از دستگاه ها و واحد های مجزای تولید- بسته بندی و نگهداری اقدام به تولید پنیر سنتی لیقوان نموده است و می توان گفت یکی از واحد های مجهز تولید پنیر در این روستا می باشد. تولید پنیر گوسفندی و با رعایت تمامی موازین بهداشتی از جمله هدف های اصلی این کارخانه می باشد تا بتواند با حفظ کیفیت بالا ضامن سلامت و تندرستی مشتریان خود باشد.

 

خدمات مشتری یکی از برنامه های اصلی کسب و کار ما است و بر این اساس تمام تلاش های ما برای ارائه رضایت مشتری و تجربه خرید خوب در ذهن مشتریان عزیز است.

 

مشتری مداری یکی از پایه ها و هدف های اصلی گروه تولیدی زاغک می باشد و برای این مهم در سال های اخیر کوشش زیادی کرده است.

 

گروه تولیدی زاغک در تلاش است با ادغام صنعت و سنت کیفیت محصول تولیدی خود را روز به روز افزایش دهد و با حذف واسطه ها در تلاش است که قیمت مصرف کننده را در چرخه توزیع کاهش دهد.

 

محصولات تولیدی ما در بسته بندی های مختلف فله و خرده و بسته به سفارش و نیاز مشتریان عزیز می تواند تولید و روانه بازار شود.

 

حفظ کیفیت محصول تولیدی و مشتری مداری از هدف های اصلی مجموعه از اولین روز احداث تا بدین لحظه بوده است و این مهم در فروش این کارخانه به شرکت های پخش بزرگ و فروشگاه های زنجیره ای و سازمان های مختلف و … مشخص می باشد.

با ما بیشتر آشنا شوید

میزان رضایت مشتریان
میزان کیفیت کالا
میزان موفقیت در بازار داخلی
میزان موفقیت در بازار خارجی

چرا "زاغک لیقوان"؟

سابقه طولانی

مجموعه زاغک لیقوان با داشتن سابقه 20 ساله در زمینه تولید پنیر لیقوان اصل و با دارا بودن تیم قدرتمند فروش و پشتیبانی مشتریان آماده همکاری با شرکت های پخش و فروشگاه های زنجیره ای می باشد.

رضایت مشتریان

رضایت مشتریان از محصولات تولیدی گروه زاغک باز مهم ترین اهداف ما می باشد و همواره در تلاش برای حصول رضایت مشتریان عزیزمان می باشم.

قیمت مناسب

قیمت مناسب و رقابتی می تواند یکی از عوامل مهم در انجام فروش و عقد قرارداد باشد که باید مورد توجه قرار گیرد.​ تلاش مجموعه زاغک ارایه بهترین قیمت بازار به مشتریان خود می باشد.

کیفیت بالا

حفظ کیفیت کیفیت محصولات یکی از مهم ترین اهداف ما و از دلایل حفظ مشتریان وفادار مجموعه ما هست و محصولات تولیدی ما دارای بهترین درجه کیفی می باشند..

تیم مجرب فروش

تیم پشتیبانی گروه زاغک به صورت 24 ساعته آماده پاسخگویی به سوالات و پیشنهادات و انتقادات شما مشتریان می باشد.

تیم قدرتمند کشوری

مجموعه ما دارای تیم قدرتمند و گسترده در سراسر ایران در جهت کسب اعتماد مشتریان می باشد تا خرید مطمئنی تجربه کنید.

پیشنهاد ویژه !

فروش پنیر زاغک لیقوان (فرامرزی) با قیمت کارخانه!

برای استعلام قیمت و خرید کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.