پنیر لیقوان

بهترین پنیر لیقوان گوسفندی [اصل تبریز]

پنیر لیقوان

فروش پنیر زاغک لیقوان (فرامرزی) با قیمت کارخانه + بهترین کیفیت (به شرط مرجوعی)

برای استعلام قیمت و خرید کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پنیر لیقوان نسبت به سایر پنیر‌ها از محبوبیت خاصی برخوردار است. مصرف این پنیر شما را از خواص بسیار و مفیدی بهره‌مند می‌سازد. این پنیر را به راحتی می‌توان در سراسر کشور یافت ولی اصل این پنیر در روستای لیقوان که در شهر تاریخی تبریز قرار دارد تولید می‌شود. روستای لیقوان دارای دامداری‌های بزرگی است که شیر با کیفیت را تولید می‌کنند و در نهایت یک پنیر خوب، مفید و با کیفیت را در اختیار مشتری قرار می‌دهند.

پنیر لیقوان اصل گوسفندی تبریز

پنیر لیقوان اصل؛ ویژگی های بهترین پنیر تبریز(لیقوان)

قبل از خرید پنیر لیقوان اصل اولا باید آن را به شیوه صحیح تشخیص دهید تا اصل بودن آن مشخص شود. نکات زیر مهم ترین گزینه ها برای بررسی بهترین پنیر لیقوان اصل هستند:

 1. بهترین مارک پنیر لیقوان از شیر گوسفند تهیه می‌شود، بنابراین پنیر گوسفندی لیقوان اصل رنگ سفید دارد. پس حتما قبل از خرید به رنگ آن توجه کنید.
 2. پنیر لیقوان این ویژگی را دارد که هنگام برش از هم جدا نشود.
 3. ترد، کمی نرم و با طعم شور است به طوری که بدون نان می توان آن را خورد.
 4. بهترین پنیر گوسفندی ایران، یعنی پنیر لیقوان چربی بالایی دارد و همین ویژگی باعث می‌شود در هنگام برش خرد نشود.
 5. پنیرهای دیگر یا حباب ندارند یا حباب های ریز زیادی دارند اما پنیر لیقوان اصل اینطور نیست و حباب های ریز و درشتی به اندازه نخود دارد.

به لطف ظاهر کوچک اما متمایزش، شما را به خریدی موفق تبدیل می‌کند. البته در کنار پنیر گوسفندی لیقوان، پنیر گاوی لیقوان نیز در بازار پیدا می‌شود. پنیر لیقوان اصل را بیشتر از سایر شهرهای ایران بزرگ در تبریز می توان یافت.

بهترین مارک پنیر لیقوان تبریز

بهترین مارک پنیر لیقوان اصل

امروزه شرکت‌های مختلف با ایجاد یک بسته بندی جذاب، خریدار را به کالای خود جذب می‌کنند. اما یک خریدار با ذکاوت قبل از هر خرید ابتدا به مشخصات، تاریخ، محل تولید و قیمت پنیر لیقوان دقت می‌کند سپس به بسته بندی شیک و جذابش فکر می‌کند. این کنش شرکت‌ها شامل پنیر لیقوان نیز می‌شود بنابراین باید به نکات مهم و ارزشمند زیر دقت فرمایید:

 1. پنیر لیقوانی که می‌خرید دارای سیب سلامت باشد.
 2. تاریخ پنیر نگذشته باشد زیرا پنیر تاریخ گذشته سم تولید میکند وباعث مسمومیت می‌شود.
 3. آدرس و محل تولید پنیر لیقوان را چک کنید چرا که بهترین پنیر لیقوان در تبریز، روستای لیقوان تولید می‌شود و اگر هر آدرسی به غیر از تبریز بر روی بسته بندی درج شده باشد؛ از خرید آن صرف نظر کنید.
 4. قسمت مواد استفاده شده را با دقت بخوانید زیرا پنیر لیقوان اصل تبریز با شیر گوسفند است.

بهترین مارک پنیر لیقوان تبریز

بهترین مارک پنیر لیقوان تبریز

تولیدی های پنیر لیقوان اگر در روستای لیقوان باشند و از شیر گوسفندی استفاده کنند  بهترین پنیر لیقوان تبریز را دارا هستند و اگر در اطراف روستا باشند به آنها پنیر اطراف لیقوان می‌گوید و اگر کلا خارج از آن منطقه باشند پنیر مغان می‌گویند. در کنار این پنیر ها انواع پنیر تبریز نیز وجود دارند که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارا هستند.

نوع نگهداری پنیر بسیار مهم است و به آن ارزش می‌دهد. بهترین مارک های پنیر شهر لیقوان تا زمان رسیدن و خوش طعم شدن در زاغه های ویژه نگهداری می‌شود و بلافاصله به سرد خانه منتقل می‌شود یعنی هیچ  فاصله زمانی بین سردخانه و زاغه ها قرار نمی‌دهند و همین امر موجب شده پنیر لیقوان تبریز بسیار با ارزش شود.

روش تولید پنیر نیز در بهتر بودن پنیر تاثیر بسزایی دارد. و در آخر هرچه قدر پنیر لیقوان بماند و به عمرش افزوده شود؛ از کیفیت بیشتری برخوردار می‌شود.

خرید بهترین مارک پنیر لیقوان از تولیدی در روستای لیقوان

گروه تولیدی پنیر زاغک، بیش از یک قرن سابقه تولید پنیر لیقوان در روستای لیقوان را دارد. خریداران گرامی جهت استعلام قیمت و مشاوره با کارشناسان فروش می‌توانید فرم مشاوره را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند.

سوالات متداول بهترین پنیر لیقوان
 1. ویژگی های بهترین پنیر لیقوان چیست؟

بهترین پنیر لیقوان باید نشانه هایی داشته باشد، از جمله: ۱-دارای سیب سلامت باشد ۲- دارای تاریخ انقصا و تولید باشد ۳- آدرس محل تولید مربوط به تبریز باشد ۴- با شیر گوسفند تهیه شده باشد.

 1. چگونه میتوانم بهترین پنیر لیقوان را تهیه کنم؟

برای تهیه پنیر لیقوان با کیفیت و قیمت مناسب می‌‌توانید پنیر را به صورت مستقیم از تولیدی های پنیر لیقوان تهیه کنید، برای دریافت اطلاعات بیشتر و قیمت پنیر لیقوان با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

فروش پنیر زاغک لیقوان (فرامرزی) با قیمت کارخانه + بهترین کیفیت (به شرط مرجوعی)

برای استعلام قیمت و خرید کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *