فروش پنیر زاغک لیقوان (فرامرزی) با قیمت کارخانه + بهترین کیفیت

خرید مستقیم از کارخانه بدون واسطه 

برای استعلام قیمت و خرید کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پنیر, پنیر لیقوان

قیمت فروش پنیر لیقوان با کیفیت مناسب

پنیر لیقوان که از معروف ترین فراورده های لبنی استان آذربایجان است و به همین خاطر، آن را پنیر سفید آذربایجانی می نامند. ساختار ظاهری پنیر لیقوان کمی به نرمی می‌ زند و حدود سه ماه تا یک سال آن را در آب و نمک نگه داری می‌ کنند و با مزه شور و ترشی که دارد طرفداران خاص خود را نیز دارد. پنیر لیقوان انواع مختلفی دارد که در کیفیت و قیمت گذاری آن نیز می تواند تاثیر‌گذار باشد.

قیمت فروش پنیر لیقوان با کیفیت مناسب

راهکارهای مهم برای تشخیص پنیر با کیفیت

راهکارهای مهم برای تشخیص پنیر با کیفیت پنیر لیقوان با کیفیت دارای نشانه هایی می باشد که می توان با توجه به این نکات، پنیر درجه یک با قیمت مناسب را تهیه کرد. مهم‌ ترین عامل در کیفیت پنیر های لیقوان، منطقه تولید آن می باشد که از لحاظ آب و هوایی چه شرایطی دارد. در روستا های اطراف آذربایجان و شهر تبریز، با توجه به شرایط آب و‌ هوایی ویژه و همچنین وجود گونه های گیاهی منحصر به فرد، منجر به تولید شیر و‌ پنیر با کیفیت می شود.

از خصوصیات ظاهری ویژه‌ پنیر لیقوان که با استفاده از آن می توان مرغوبیت آن را تشخیص داد، وجود سوراخ های منحصر به فرد و با‌ اندازه مشخص در سطح آن می باشد. همچنین بهترین نوع پنیر لیقوان، از شیر گوسفند تهیه می شود و رنگ آن کاملا سفید و تازه است. مزه به خصوص آن نیز در تشخیص کیفیت مهم می باشد چرا که‌ مزه پنیر لیقوان شور و ترش است و دارای بافت نرم و‌ تردی‌ نیز می باشد. نوع پنیر‌ لیقوان نیز یکی‌ دیگر از راه های تشخیص پنیر با کیفیت است.

دو نوع پنیر لیقوان موجود می باشد که هر‌ کدام با توجه به شرایط تولید، کیفیت متفاوتی دارند. پنیر سوپر لیقوان از خالص ترین شیر گوسفندی از روستا های لیقوان تهیه می شود. شیر دوشیده شده در مدت زمان کوتاهی تحویل کارگاه های تولیدی داده می شود و پنیر درجه یک تولید می شود. در پنیر لیقوان معمولی، فاصله بین دوشیده شدن تا انتقال به واحد تولیدی کمی بیشتر از نوع سوپر لیقوان می باشد به همین خاطر کیفیت کمتری نیز نسبت به آن دارد.

قیمت فروش پنیر لیقوان در بسته بندی های ارزان

قیمت فروش پنیر لیقوان در بسته بندی های ارزان فروش عمده پنیر لیقوان با بسته‌ بندی های ارزان در مراکز معتبر فروش این محصولات صورت می گیرد. این مراکز پنیر با کیفیت و تازه را در انواع مختلف به صورت مستقیم وارد بازار می کنند. به همین خاطر دارای قیمت مناسبی می باشد. در این مراکز، پنیر حلبی چند کیلویی با مناسب ترین قیمت عرضه می شود که می توان به صورت آنلاین و‌ غیرحضوری نیز اقدام به خرید نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *