فروش پنیر زاغک لیقوان (فرامرزی) با قیمت کارخانه + بهترین کیفیت

خرید مستقیم از کارخانه بدون واسطه 

برای استعلام قیمت و خرید کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پنیر, پنیر لیقوان

قیمت خريد پنير ليقوان در تمام نقاط کشور

پنیر لیقوان از پنیرهای بسیار خوشمزه و پرطرفدار است که از شیر گوسفند تهیه می شود. برای خريد پنير ليقوان می توانید به لبنیات فروشی های سراسر کشور مراجعه کنید. قیمت خرید پنیر لیقوان در تمام نقاط کشور به عوامل مختلفی از جمله کیفیت پنیر، نوع بسته بندی، نحوه تولید و نگهداری این پنیر بستگی دارد. قیمت پنیر لیقوان اصل به دلیل طعم منحصر بفرد آن، نسبت به پنیرهای سنتی دیگر بالاتر است.

قیمت خريد پنير ليقوان در تمام نقاط کشور

ویژگی های مهم پنیر لیقوان ارزان قیمت

ویژگی های مهم پنیر لیقوان ارزان قیمت در این مطلب شما را با ویژگی های مهم پنیر لیقوان ارزان قیمت آشنا می کنیم. بر خلاف تصور عموم که همه پنیرهای سنتی تهیه شده از شیر گوسفند را به عنوان پنیر لیقوان می شناسند، پنیر لیقوان از شیر گوسفندهای پرورش یافته در روستای لیقوان از توابع تبریز تهیه می شود و طعم بی نظیری دارد.

پنیر لیقوان اصل و با کیفیت از شیر خالص گوسفند تهیه می شود، در صورتی که پنیر لیقوان ارزان قیمت از ترکیب شیر گاو و گوسفند درست می شود. پنیر لیقوان مهران از پنیرهای با کیفیت و خوش طعم است.

به دلیل اینکه شیر گوسفند نسبت به شیر گاو رنگ سفیدتری دارد بالطبع پنیر حاصل از شیر گوسفندی سفیدتر و براق تر است. پنیر لیقوان به دلیل چربی بالا نرم بوده و هنگام برش زدن کمتر خرد می شود.

پنیر لیقوان نسبت به پنیر های دیگر دارای حباب های کمتر ولی با اندازه های بزرگتر است. همچنین شوری و تردی آن به حدی است که می توان آن را به تنهایی مصرف کرد.

پنیر لیقوان دارای انواع مختلفی است و هر کدام قیمت های متفاوتی دارند. پنیر گوسفندی سوپر لیقوان بالاترین قیمت را در بین پنیرهای لیقوان دارد. پنیر گوسفندی لیقوان معمولی و پنیر گاوی گوسفندی یا پنیر مخلوط و پنیر گاوی قیمت های پایین تری دارند.

این پنیرها در بسته بندی های مختلف از حلب های ۱۷ کیلویی تا یک کیلویی تولید و به بازار مصرف عرضه می شوند. هر چه بسته بندی در اندازه بزرگتر باشد، قیمت تمام شده پنیر پایین تر می آید. با توجه به تنوع پنیر لیقوان در بازار تشخیص انواع مختلف این پنیر از یکدیگر برای مشتریان سخت است، بنابراین هنگام خرید باید دقت کنید پنیرهای ارزان و بی کیفیت را به نام پنیر لیقوان نخرید.

خريد آنلاین پنير ليقوان با کمترین قیمت در سطح شهر

خريد آنلاین پنير ليقوان با کمترین قیمت در سطح شهر برای خرید آنلاین پنیر لیقوان با کمترین قیمت در سطح شهر، می توانید به سایت ها و شبکه های اجتماعی فروشگاه های لبنیاتی و مراکز عرضه کننده پنیر لیقوان مراجعه کنید. با مشاهده عکس محصولات و توضیحات داده شده درباره کیفیت و قیمت محصول ارائه شده، می توانید نسبت به خرید پنیر لیقوان با کمترین قیمت و بالاترین کیفیت اقدام نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *