فروش پنیر زاغک لیقوان (فرامرزی) با قیمت کارخانه + بهترین کیفیت

خرید مستقیم از کارخانه بدون واسطه 

برای استعلام قیمت و خرید کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پنیر, پنیر لیقوان

صادرات پنیر سنتی لیقوان تبریز به کشورهای خارجی

لیقوان، روستایی در نزدیکی شهر تبریز است که دارای چراگاه های سرسبز و کوهستانی بسیاری است که شیر به دست آمده از گوسفندان آن منطقه، بهترین شیر برای تولید پنیر محسوب می گردد. پنیر لیقوان، به عنوان یکی از خوشمزه ترین و با کیفیت ترین پنیر های سنتی ایران، فروش قابل توجهی دارد. شرکت زاغک، تولید کننده پنیر لیقوان اقدام به صادرات پنیر لیقوان می کند. جهت اطلاع از قیمت پنیر لیقوان کیلویی و چگونگی صادرات پنیر لیقوان زاغک به کشور های دیگر با ما تماس بگیرید. صادرات پنیر لیقوان زاغک به کشورهای دیگر

تاثیر بسته بندی پنیر زاغک بر میزان صادرات پنیر سنتی لیقوان

تاثیر بسته بندی پنیر زاغک بر میزان صادرات اگر اولین عامل مهم در صادرات پنیر تبریز، مرغوبیت و تازگی مواد اولیه و همچنین نحوه تولید درست آن باشد، باید گفت که دومین موضوع تاثیر گذار، قطع به یقین بسته بندی آن است که در این فرآیند، بسیار با اهمیت به شمار می آید. صادر کنندگان با تجربه، به این امر حساسیت بیشتری نشان می دهند و سعی می کنند تا بهترین و درجه یک ترین نوع بسته بندی را برای پنیر های صادراتی خود انتخاب نمایند.

اگر به بسته بندی های پنیر زاغک توجه کرده باشید، متوجه این موضوع خواهید شد که دلیل ممتاز شدن این برند در صادرات پنیر، اتفاقی نیست؛ چرا که تولید کننده در عین برخورداری محصولاتش از سطح کیفی بالا، بسته بندی بی نظیری نیز برای تولیدات خود استفاده کرده و با مدیریت خوب این اصل، توانسته صادرات موفقی را تجربه کند. در واقع شرکت زاغک، همه جوره به محصول مزبور جنبه صادراتی بخشیده و باعث تایید آن در بازار های جهانی شده است.

پنیر لیقوان زاغک به صورت دانه ای و فله ای فروش و صادر می شود که هر دوی آنها با بسته بندی های محکم و اعلا توجه همگان را به خود جلب کرده و در این عرصه شرکت معتبری شناخته می شود. به واسطه این مطلب قصد داشتیم که اشاره کوتاهی بر تاثیر بسته بندی پنیر زاغک بر میزان صادرات این محصول از ایران داشته باشیم.

صادرکنندگان پنیر لیقوان زاغک سفید در بازارهای جهانی

صادرکنندگان پنیر لیقوان زاغک سفید در بازارهای جهانی زاغک، از معتبر ترین برند های تولید و بسته بندی پنیر لیقوان درجه یک است که امروزه انتخاب اول صادر کنندگان در این زمینه می باشد. این مجموعه، مرکز پخش پنیر لیقوان زاغک است که با عرضه آنها با قیمت های خیلی ارزان به صادر کنندگان، آنان را در سودبری بیشتر در بازار های خارجی کمک می نماید. صادر کنندگان پنیر لیقوان زاغک سفید در بازار های جهانی، این محصولات را با شرایط ویژه از مراکز معتبر خریداری می کنند. پنیر سفید ۳ کیلویی، پنیر سفید حلبی، شکل های مختلف خرید عمده پنیر درجه یک لیقوان از این مرکز هستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *