فروش پنیر زاغک لیقوان (فرامرزی) با قیمت کارخانه + بهترین کیفیت

خرید مستقیم از کارخانه بدون واسطه 

برای استعلام قیمت و خرید کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پنیر

سفارش خرید پنیر لیقوان از فروشندگان مطمئن

پنیر لیقوان از معروف ترین‌ پنیر های ایرانی است که در این پنیر ماده باکتری پروبیوتیک استفاده شده است که برای کسانی که مشکلات گوارشی و هضم دیر غذا دارند موثر است. خریداران‌ می توانند برای سفارش پنیر لیقوان از فروشندگی های‌ مطمئن و سابقه دار خرید خود را انجام دهند.

سفارش خرید پنیر لیقوان از فروشندگان مطمئن

آشنایی با روش های سفارش دادن پنیر لیقوان

آشنایی با روش های سفارش دادن پنیر لیقوان پنیر از گروه لبنیات است و به دلیل وجود کلسیم و فسفر در پنیر برای داشتن استخوان هایی سالم افراد باید روزانه از آن‌ را مصرف کنند. افزایش قیمت شیر تاثیر خود را روی دیگر لبنیات نیز می گذارد و آنها نیز افزایش یا کاهش قیمت را تجربه می کنند.

اکثر مردم بجای خرید پنیر لیقوان چند گرمی از پنیر های کیلویی لیقوان خرید می کنند قیمت پنیر کیلویی نسبت به پنیر های گرمی مناسب و به صرفه است. پنیر لیقوان در شهر های مختلفی تولید‌ می شود ولی معروف ترین آن در تبریز تولید‌ می شود. پنیر لیقوان مراغه نیز در بازار عرضه می شود.

اکثرا پنیرهای لیقوان از شیر گوسفند و بز تهیه می شود و رنگ سفیدی دارد این‌ مورد از مهم ترین ویژگی های پنیر لیقوان است. برای سفارش دادن‌ پنیر لیقوان‌ می توانید از طریق اینترنتی از سایت های معتبر فروش پنیر لیقوان خرید کنید یا از فروشگاه های مخصوص برای فروش این پنیر ها سفارش دهید یا اگر در نزدیکی شهرهای تولید کننده هستید می توانید به صورت حضوری و مستقیم از آنها خریداری کنید‌.

عواملی وجود دارند که بر روی کیفیت پنیر های لیقوان تاثیر می گذارند‌ یکی از این عوامل شرایط آب و هوایی است‌ که شیر در آنجا تولید می شود، شرایط آب و هوایی است که شیر در آنجا به پنیر تبدیل می شود، وجود دستگاه های پیشرفته در تولیدی این موارد بر روی کیفیت پنیر لیقوان تاثیر می گذارند.

پنیر های لیقوان به سه دسته تقسیم می شوند‌:

•پنیر لیقوان معمولی: این پنیر از شیر گوسفندان در اطراف تبریز و سایر شهرهای اطراف تولید می شود. این شیر های دوشیده شده از گاو ها برای تبدیل به پنیر به شهر لیقوان فرستاده می شوند ولی چون مسافت طولانی است از نظر کیفیت یک درجه پایین تر از پنیر لیقوان اعلا است.

پنیر لیقوان اعلا: این پنیر از شیر خالص گوسفند تولید می شود. شیر هایی که تازه دوشیده شده اند به تولیدی پنیر ها فرستاده می شوند. این پنیر هنگام بریدن خرد نمی شود و طعم ترد و خوشمزه ای دارد و دارای حباب های کوچکی است.

پنیر لیقوان گوسفندی: این محصول گاهی با شیر گاو و گاهی با گوسفند تولید می شود‌. رنگ این پنیر زرد است و از نظر کیفیت نسبت به دو مورد قبل پایین تر است.

سفارش کلی پنیر لیقوان در قوطی های چند کیلویی

سفارش کلی پنیر لیقوان در قوطی های چند کیلویی امروزه خریداران پنیر های لیقوان به دلیل کیفیت‌بالای آن بسیار افزایش یافته است و در اقصی نقاط کشور این پنیر ها به فروش می رسند. خریداران می توانند قوطی پنیر لیقوان تبریزی را در به صورت چند‌ کیلویی و کلی سفارش دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *