فروش پنیر زاغک لیقوان (فرامرزی) با قیمت کارخانه + بهترین کیفیت

خرید مستقیم از کارخانه بدون واسطه 

برای استعلام قیمت و خرید کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

پنیر, پنیر لیقوان

خریداران پنیر لیقوان پاستوریزه در بازارهای جهانی

صادرات پنیر لیقوان پاستوریزه به بازارهای بین المللی آمریکا و اروپا با استقبال فراوان مشتریان هر سال افزایش می یابد. بدون شک وقتی صحبت از پنیر می شود، نام پنیر لیقوان به ذهن شما خطور می کند. شهرت پنیر لیقوان فراتر از مرزهای ایران است و در همه جا می توانید نشانی از این پنیر یافت. بازار آمریکا نیز از خریداران پنیر لیقوان است و همه ساله در میزان بالا پنیر مرغوب لیقوان به این بازار صادر می شود. پنیر لیقوان با توجه به کیفیت بسیار بالا و بی نظیر خود، توانسته است مورد استقبال افراد زیادی در کل جهان قرار بگیرید.

خریداران پنیر لیقوان پاستوریزه در بازارهای جهانی

آنچه که خریداران عمده پنیر پاستوریزه باید بدانند

آنچه که خریداران عمده پنیر پاستوریزه باید بدانند پنیر اصل دارای بوی خوش مخصوص به خود است و فاقد بوی ملایم خارجی مثل علوفه، میوه، پختگی، تخمیرشدگی، ترشیدگی، کپک زدگی یا صابونی شدید می باشد. اگر پنیر در دمای بالای 8 درجه سانتی گراد نگهداری شود دچار فساد آنزیمی و شیمیایی می شود و شرایط را برای رشد میکروب ها و فساد میکروبی آن فراهم می گردد. تاریخ تولید و انقضاء محصول را بررسی کنید. توجه به برچسب روی بسته بندی و مطالعه جدول ارزش تغذیه ای آن اهمیت ویژه ای دارد. با آگاهی از میزان چربی، نمک و پروتئین پنیر می توانید از متناسب بودن آن با شرایط رژیمی خود اطمینان حاصل کنید پنیر لیقوان درجه یک از شیر گوسفند گرفته می شود و باعث خوش طعم شدن آن و چرب بودن بیشتر آن می شود به علت گران شدن دام قیمت لبنیات هم بالا رفته ولی همچنان تقاضا برای آن محصول لبنی بسیار زیاد است.

خریداران پنیر لیقوان پاستوریزه در سطح کشور

خریداران پنیر لیقوان پاستوریزه در سطح کشور پنیر لیقوان پاستوریزه که در شهر تبریز و شهر لیقوان تهیه می شود مصرف خیلی بالایی دارد و در تمام سطح کشور به وفور از آن استقبال می شود. این پنیر پاستوریزه با نکات بهداشتی کامل در کارخانه بسته بندی می شود و مقدار پروتئین آن با گوشت برابری می کند و می توان به جای شیر از آن استفاده کرد چون منبع غنی از انواع پروتئین های خوب و مفید برای بدن است این پنیر مورد استفاده عموم مردم است و خریدار آن تمام مردم هستند و جز کالاهای پر مصرف و ضروری که نمی توان از آن صرف نظر کرد می باشد. در شهرهای شمالی کشور همانند آمل لبنیات خوبی وجود دارد که می توان بصورت عمده تهیه کرد.

جهت خرید و فروش این محصولات به تمامی فروشگاه ها و یا مراکز فروش لبنیات مراجعه کرد تا پنیر تازه پاستوریزه را با قیمت خوب تهیه کرد. اگر می خواهید پنیر پاستوریزه عمده ای تهیه کنید باید به مراکز عمده فروشی در سطح شهر و بازارهای بزرگ مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *